O nás

E-shop dojezdova-kola.cz je součástí skupiny DAROS PLUS. Díky tomu se můžete spolehnout na tradici, odbornost a profesionální přístup. Nejsme jen internetový obchod nebo výdejna zboží, ale hlavně autoservis a pneuservis v Brně. Jsme tu pro Vás již od roku 1989 a autům zkrátka rozumíme. Doporučíme Vám, příslušenství vhodné právě pro Váš vůz. Koupíte u nás dojezdová kola, alu kola, tažná zařízení, plechové disky, textilní sněhové řetězy Autosock, pneumatiky, moto pneu, veteránské pneumatiky, tpms ventilky, autodoplňky a další sortiment. Zakoupená alu kola, tažná zařízení nebo tpms ventilky Vám rádi namontujeme na adrese: DAROS PLUS, s.r.o. Sladovnická 4, Brno 620 00.

Provozujeme vlastní kamennou prodejnu a autoservis se specializací na montáž a servis LPG zařízení. Máme tedy reálné zkušenosti s auty, jejich opravami, montáží autopříslušenství i alu kol. Víme, jaké dojezdové kolo patří na jaké auto. Díky svým zkušenostem dokážeme téměř okamžitě doporučit vhodnost vámi vybraného zboží pro vaše auto.

Všemu kolem aut prostě rozumíme.

Dáme vašemu autu šmrnc

Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás na telefonním čísle 724 562 834, e-mailu


Držíme se zásad kvalitního čistého servisu a komplexní péče o všechna vozidla. Jste z Brna nebo jeho okolí? Přijeďte k nám osobně! Rádi vás u nás uvítáme a postaráme se o vaše auto i o vás. Staňte se i vy naším spokojeným klientem.

Položky označené * jsou povinné.