Dojezdová kola

Najdete u nás dojezdová kola na všechny značky a typy vozů, navíc za nejlepší cenu! Při objednávce nad 2 500 Kč doprava po České republice ZDARMA. Dojezdové kolo v kufru znamená jistotu bezpečného návratu. Máteli otázky, můžete si přečíst článek: Proč je dojezdové rezervní kolo klíčovou investicí pro vaše auto.

Potřebujete odborně poradit? Neváhejte nám zavolat.

Začněte výběrem značky vašeho vozu.

loading

Výměna pneu rychle a jednoduše!

Nejste příznivcem adrenalinu spojeného s opravou píchlé pneumatiky přímo na cestě? Řešíte krizové situace raději jednoduše a rychle? Pořiďte si na své auto dojezdové rezervní kolo. Na cestě vyměníte pohodlně jen kolo za kolo. Jezdíte na plyn? Ušetřete prostor v kufru a místo plnohodnotné rezervy si pořiďte dojezdové kolo polovičních rozměrů. Stačí znát model auta a rok jeho výroby. Pak už je výběr dojezdového kola otázkou 3 kliknutí.

Proč mít v autě dojezdové kolo? 

Lepící sada Vám pomůže jen při menších defektech, u větší díry nebo roztržení pneumatiky je k ničemu. I když bude díra menší a použijete lepící sadu a díru zalepíte, tak si budete muset posléze  koupit novou pneumatiku a nebo dokonce dvě nové pneumatiky a pokud máte senzor tlaku v kolech, tak i ten, cena se rázem může vyšplhat na 5000,- a více. Přivolání odtahové služby v některých státech stojí nemalé peníze a málokdy mají dojezdové kolo zrovna na Vaše auto, tudíž Vás odtáhnou a odtah zaplatíte. Dojezdové kolo Vám při defektu, zaručuje okamžitou mobilitu, jen přehodíte a jedete dál. Vyvarujete se několika hodinovému čekání na odtahovou či asistenční službu. 

Poradíme Vám po telefonu nebo e-mailem

Nevíte si rady s výběrem dojezdového kola? Potřebujete naši asistenci? Zavolejte nám na 724 562 834 nebo napište na . Ochotně poradíme s výběrem. Stačí nám říct, jaké máte auto a z jakého roku výroby a my už budeme vědět. Hned vám poradíme, které dojezdové kolo je to správné pro vaše auto.

S dojezdovým kolem od Dojezdová-kola.cz můžete bez obav vyrazit na cesty za prací i za zábavou.

Sledujte nás na sociálních sítích