Montáž tažného zařízení

Potřebujete tažné zařízení na auto namontovat?

Objednejte si ho na našem e-shopu i s montáží a dovezte k nám vaše auto, tažné zařízení vám profesionálně namontujeme v našem autoservisu ve Všestarech 24 u Hradce Králové. Máme certifikaci a pověření k montáži tažných zařízení a elektropřípojek. Typový list a kopii certifikace od nás dostanete zdarma. Další výhodou odborné montáže je, že nebude omezena záruka vašeho nového auta.

Kolik stojí montáž tažného zařízení? 

Cena montáže tažného zařízení + elektropřípojky je 3000,- s DPH. Cena je za kompletní montáž a odzkoušení správné funkčnosti. Nemáme žádné hodinové sazby a skryté poplatky. 

Jak dlouho montáž tažného zařízení trvá?

Montujeme tažná zařízení na všechny značky a modely aut. Proto nemůžeme přesně určit, jak dlouho bude montáž trvat u vašeho auta, jelikož každé auto má jiné nároky na montáž. Proto je dobré počítat s tím, že tu auto bude muset den zůstat. Jakmile bude montáž tažného zařízení dokončena, zavoláme vám. Doporučujeme k nám auto přivézt ráno mezi 8-9.

Jak objednat montáž tažného zařízení?

Vyberte si tažné zařízení podle vašeho vozu + elektropřípojku (elektropřípojky jsou k tažnému zařízení přiřazeny na spodní části stránky po rozkliknutí náhledového obrázku). V košíku zvolte způsob dopravy: osobní odběr a do poznámky nám napište, že máte zájem o montáž v našem autoservisu ve Všestarech u Hradce Králové. Jakmile tu budeme mít tažné zařízení připravené, zavoláme vám a domluvíme s vámi termín montáže.

Tažné zařízení si vyberte kliknutím sem.

 

Elektropřípojky nekódujeme

Vybrat tažné zařízení je opravdu snadné, podívejte se na video. 

Jak zapsat tažné zařízení do technického průkazu? 

S typovým listem od tažného zařízení (dostanete ho od nás zdarma automaticky), malým a velkým technickým průkazem, navštivte dopravní inspektorát ve vašem městě, kde vám tažné zařízení zapíší.

Sledujte nás na sociálních sítích

                    

Pokud si nevíte s výběrem rady a potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat na chatu v pravém dolním rohu, telefonicky na čísle 724 562 834 nebo e-mailem: info@dojezdova-kola.cz. Rádi vám poradíme.